Новости


Переименование Кировограда — варианты — голосование

Переименование Кировограда

Тут началась истерика с переименованием, сайты ложатся под натиском голосующих, предлагаю вам принять участие в нашем голосовании, которое было открыто нами задолго до «истерики». Вариант Кировоград не вносится в голосование, для того чтобы отобразить объективное положение дел в обществе. Город будет переименован, это всего-лишь вопрос времени, так что покажите нам ваше мнение по поводу всех этих вариантов. Также голосование не привязанное к социальным сетям. Голосовать можно лишь единожды: Напоминаем, что наше голосование открыто еще 15 апреля, можете принять в нем участие, если еще не успели: Related Images:

Псилоцибиновые грибы в Кировограде не растут!

Псилоцибиновые грибы в Кировограде не растут! НА КІРОВОГРАДЩИНІ ЧОЛОВІК ОТРУЇВСЯ ГРИБАМИ Нещодавно до Кіровоградської обласної лікарні доправили жителя обласного центру з попереднім діагнозом отруєння дикорослими грибами середньої важкості. Про це повідомляє прес-служба держсанепідслужби. Він був госпіталізований до відділення інтенсивної терапії, наступного дня стан хворого погіршився. Постраждалий назбирав невідомі гриби в лісосмузі біля села Великої Андрусівки Світловодського району. 19 липня, на відпочинку, вживав грибну страву, а трохи більше, ніж через добу в нього з’явилися ознаки отруєння, після чого звернувся за медичною допомогою. Наразі стан хворого важкий.   Материал: http://rk.kr.ua/na-kirovogradschini-cholovik-otruivsja-gribami Related Images:

Виставка «Одеська альма-матір кіровоградських художників»

23 липня 2015 року в мистецькому житті Кіровоградщини відбулася непересічна подія Кіровоградський обласний художній музей презентував нову цікаву виставку «Одеська альма-матір кіровоградських художників» присвячену до 150-річчя з дня заснування Одеського художнього училища імені М.Б.Грекова — одного з найстарішого навчального закладу в Україні. За свою історію училище підготувало безліч унікальніх та самобутніх фахівців у галузі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, багато з яких стали гордістю нашого степового краю, прославивши його за межами України. Тому вшанування даного ювілею з боку мистецької Кіровоградщини — явище логічне і закономірне, враховуючи той факт, що приблизно половина кіровоградських майстрів закінчили саме цей навчальний заклад. Дана виставка презентує чудові мистецькі твори таких майстрів: В. Федорова, Б. Домашина, Анатолія та Ольги Пунгіних, А. Горбенка, В. Давидова, Л. Яковлевої, В.Плітіна, творчої сім’ї Фірсових та ін.; що зайвий раз підтверджують високий професійний рівень випускників Одеського художнього училища, їх широкий творчий діапазон, рімаїття стилів, напрямків, технік тощо. Типичный Кировоград дякує Кіровоградському обласному художньому музею за чудову виставку, особливо науковому співробітнику — Тетяні Костенко, за надану інформацію. Related Images:

Кировоград — дикий запад!

Кировоград — дикий запад! В обласному центрі по обіді невідомий пограбував відділення одного з кіровоградських банків. Подія трапилася на вулиці братів Ельворті, передає кореспондент Новин Кіровоградщини. Дописувачі групи повідомляють, що невідомий у камуфляжі й масці зайшов до приміщення банку і погрожуючи вибухівкою заволодів 40 тисячами гривень та 2 тисячами доларів США. Як виявилось пізніше, вибухівка була муляжем. На місці злочину працює оперативно-слідча група. По материалам: http://novosti.kr.ua/news/u-kirovogradi-pograbuvali-bank-fotovdeo.html Гениальное фото корреспондента газеты: И немного видео:   Related Images:

Кировоградские «сюрпризы» в водоемах!

Сальмонелла, кишечная палочка и все-все-все! Держсанепідслужба вже повідомляла, що в м. Кіровограді місця масового відпочинку населення біля водойм не визначені органом місцевого самоврядування, тобто офіційних пляжів немає. Та мешканці міста не зважають на це і, відпочиваючи та купаючись в водоймах, можуть наражати себе на небезпеку. Адже результати моніторингових досліджень відібраних у липні ц.р. проб річкової води у контрольних точках та ґрунту пляжів на санітарно-мікробіологічні, санітарно-хімічні та паразитологічні показники невтішні. Проби річкової води та ґрунту в м. Кіровограді відбираються на Новомиколаївському та Ковалівському пляжах з Інгулу, у міському саду з Сугоклеї,  повідомляє начальник відділу Кіровоградського міжрайонного управління ГУ Держсанепідслужби у Кіровоградській області Г.В. Сабадаш. У річці Сугоклеї за результатами санітарно-мікробіологічних досліджень виділено збудник сальмонельозу (Salmonella Enteritidis). У пробах води на всіх пляжах зареєстровано перевищення вмісту заліза (норма 0,3 мг/дм³): на Новомиколаївському і Ковалівському – по 0,52 мг/дм³; на пляжі міського саду — 0,64 мг/дм³. При дослідженні ґрунту (піску) на пляжах Новомиколаївському та в міському саду виявлено бактерії групи кишкової палички, які є індикатором біологічного забруднення. При проведенні паразитологічних досліджень на Новомиколаївському пляжі в одному зразку ґрунту виявлено яйця токсокар. Отже, відпочиваючи та купаючись у названих водоймах, можна захворіти на сальмонельоз і токсокароз. Нагадуємо, що сальмонельоз — гостра інфекційна хвороба з групи зоонозів, яка спричиняється бактеріями з роду Salmonella і супроводжується явищами гастроентериту та інтоксикації. Купаючись в р. Сугоклеї і ковтнувши води, можна захворіти на сальмонельоз. А токсокароз — це зоонозна гельмінтна інвазія, що спричиняється токсокарами, які паразитують у собак і котів. Один із варіантів схеми потрапляння токсокар в організм людини у контексті пляжу може виглядати так: грунт (пісок) →руки, харчі →рот. Держсанепідслужба не рекомендує населенню відпочивати на пляжах у м. Кіровограді. Незважаючи на відсутність офіційних місць відпочинку біля водойм, моніторинг води і ґрунту (піску) продовжуватиметься до кінця купального сезону. Материал: http://mykirov.com/vidpochivayuchi-na-kirovogradskih-plyazhah-mozhna-zahvoriti-na-salmoneloz-i-toksokaroz Related Images:

Ленин жил, Ленин жив, Ленин будет воду качать!

Несподіваний хід: на Кіровоградщині про воду в багатоповерхівках подбає Ленін На Кіровоградщині було прийняте рішeння продати постамeнт Лeніна. На останній сeсії міської ради Новомиргорода  на розгляд дeпутатів винeсли пропозицію продати пам’ятник Лeніну, який зараз пeрeбуває на тeриторії КП «НМІМ», і на виручeні гроші встановити водонапірну башту. Завдяки цьому, як пeрeконував міський голова дeпутатів, люди в багатоповeрхівках пeрeстануть страждати від пeрeбоїв водопостачання, пишe сайт«Новомиргород». З дeпутатів різних фракцій створили комісію, мeтою якої станe контроль за процeсом продажу пам’ятника. Нагадаємо, таких фігур Лeніна, як та, що стояла на площі в Новомиргороді, на вeсь Союз було всього чотири. Тому дeпутати сподіваються, що вийдe продати його якому-нeбудь колeкціонeрові за ціною, що пeрeвищує вартість мeталобрухту. Источник: http://akulamedia.com/nespodivanii-hid-na-kirovogradschini-pro-vodu-v-bagatopoverhivkah-podbae-lenin Related Images:

Наркотики спрятали в наркотике!

Наркотики спрятали в наркотике! Петрівську колонію №49 намагались пронести наркотики для засудженого. Про це Новинам Кіровоградщини повідомили в адміністрації установи. При перевірці харчів знайшли білий згорток в якому знаходилися бинти просякнуті речовиною темно-коричневого кольору зі специфічним запахом наркотичної речовини. Про знахідку повідомили чергову частину Петрівського РВ УМВС та викликали слідчо-оперативну групу. На даний час Петрівським РВ УМВС України в області проводиться перевірка. Источник: http://novosti.kr.ua/news/petrivskim-vyaznyam-sprobuvali-peredati-narkotiki-u-sali-foto.html       Related Images:

Акция, Билеты в Кинотеатр Портал от Типичный Кировоград

Билеты в Кинотеатр Портал от Типичный Кировоград Среди тех кто сделает репост данной записи и является подписчиком Типичный Кировоград Среди тех кто сделает репост, с помощью сайта Random будет выбран победитель который получит 2 пригласительных на любой из сеансов в Кинотеатре Портал. Предоставленные пригласительные не имеют не срока годности, не выбранного сеанса за ранее, победитель сам решает, когда и на каком сеансе в Кинотеатре Портал использовать свои пригласительные. В прошлом розыгрыше участвовало 45 человека С помощью Random был выбран победитель и это Ира Кравец свои пригласительные он получит в ближайшее время. С Любовь ваш Типичный Кировоград По всем вопросам Дима Литвищенко

Виставка «Одесса – джерело натхнення»

Виставка «Одесса – джерело натхнення» З 28 кітня до 10 травня 2015 року галерея «Єлисаветград» вперше проводить пленер. Подібні зустрічі художників передбачається проводити щорічно в найкрасивіших місцях області. Стартуємо з міста Світловодська.. Унікальність цього проекту полягає в тому, що в ньому беруть участь художники, які представляють ту чи іншу школу живопису. Першими до участі запрошені художники Одеси, адже одеську організацію Національної спілки художників України очолює виходець з Кіровограда, народний художник України Анатолій Горбенко. Разом з ним у пленері візьмуть участь Святослав Горбенко, Анатолій Кравченко, Наталія Лоза, Петро Нагуляк, Володимир Соколюк, Олена Аль-Хадж, Сергій Лозовський. У пленері також візьмуть участь кіровоградські художники Анатолій Шаповалов і Валерій Давидов. А приймати естафету для майбутнього пленеру приїде представник дніпропетровської школи живопису голова спілки художників Дніпропетровська Василь Мірошниченко. Передувати відкриттю пленеру буде велика виставка учасників пленеру «Одеса — джерело натхнення», відкриття якої заплановане на 28 квітня 2015 о 15-00 в галереї «Єлисаветград», по вул.Пашутінській, 36, Кіровоград

Голосування щодо перейменування міста Кіровоград

Голосування щодо перейменування міста Кіровоград. Активісти зібрали найпопулярніші варіанти нових назв нашого міста. Визначайтесь та голосуйте. Пост залиште у себе на стіні та надішліть друзям. Також можна проголосувати на гугл докс http://goo.gl/1V0IAE Related Images: