Виставка «Одеська альма-матір кіровоградських художників»

худ23 липня 2015 року в мистецькому житті Кіровоградщини відбулася непересічна подія Кіровоградський обласний художній музей презентував нову цікаву виставку «Одеська альма-матір кіровоградських художників» присвячену до 150-річчя з дня заснування Одеського художнього училища імені М.Б.Грекова — одного з найстарішого навчального закладу в Україні.

За свою історію училище підготувало безліч унікальніх та самобутніх фахівців у галузі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, багато з яких стали гордістю нашого степового краю, прославивши його за межами України.

Тому вшанування даного ювілею з боку мистецької Кіровоградщини — явище логічне і закономірне, враховуючи той факт, що приблизно половина кіровоградських майстрів закінчили саме цей навчальний заклад.

Дана виставка презентує чудові мистецькі твори таких майстрів: В. Федорова, Б. Домашина, Анатолія та Ольги Пунгіних, А. Горбенка, В. Давидова, Л. Яковлевої, В.Плітіна, творчої сім’ї Фірсових та ін.; що зайвий раз підтверджують високий професійний рівень випускників Одеського художнього училища, їх широкий творчий діапазон, рімаїття стилів, напрямків, технік тощо.

Типичный Кировоград дякує Кіровоградському обласному художньому музею за чудову виставку, особливо науковому співробітнику — Тетяні Костенко, за надану інформацію.

Related Images: